WAŻNE!

Festyn "Dawno temu w Opolnie-Zdroju"

b_150_100_9517166_0___images_phocagallery_Rok2017_Festyn.Opolno_thumbs_phoca_thumb_l_image005.jpgW sobotę 2 września 2017 roku przed świetlicą wiejską w Opolnie odbył się festyn, w którym miałyśmy zaszczyt wziąć udział nie tylko jako Bogatyńskie Stowarzyszenie Amazonki ale i mogłyśmy zagościć na scenie z zespołem „Amazonki”, który jest naszym nowym, i jak już zdążyłyśmy się przekonać bardzo udanym i pożądanym projektem.

Zostałyśmy zaproszone przez Marzenę Szkudlarek wraz z zespołem wolontariatu pracowniczego POMAGAMY złożonego z Pracowników PGE do wzięcia udziału w strojach z epoki i uświetnienia naszym występem imprezy plenerowej pod hasłem „Dawno temu w Opolnie – Zdroju”. Występ był bardzo udany, spotkałyśmy się z ogromnym zainteresowaniem i życzliwością publiczności, która żegnała nas wielkimi brawami.

Zakosztowałyśmy również bardzo smacznych, upieczonych przez wolontariuszki ciast, które podawały wyfiokowane retro-dziewczyny, obsługujące plenerową kawiarenkę Pod lipami, czyli dawną Willą Habsburg. Słodkości można było popić domową przepyszną i chyba zapomnianą lemoniadą przy muzyce minionych lat.

Poza cudną zabawą przy retro-muzyce, były wybierane najpiękniejsze stroje, pośród retro-kuracjuszek i retro-kuracjuszy. Oczywiście,  że zostałyśmy zauważone w naszych retro-strojach. Na scenę poproszono Dorotę Bojakowską, Beatę Dolat oraz Bożenę  Mazowiecką, które odebrały nagrody, również w retro-stylu. Festyn uświetnili też bicykliści, którzy przyjechali retro-rowerami z Bogatyni. Można tez było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie przy oldmobilu, który z retro- kierowcą zabierał chętnych w retro-podróż po Opolnie-Zdroju wyobraźnia przecież nie zna ograniczeń... Było bardzo fajnie, pogoda dopisała humory również. Dziękujemy zespołowi pracowników wolontariatu pracowniczego POMAGAMY PGE za zaproszenie.

Beata Dolat

Zapraszam do GALERII ZDJĘĆ